EN English IT Italiano ES Español FR Français RU Russian PO Polski CZ Ceské
 
 
  HOME POKOJE SLUŽBY
Residenza Giulia Firenze
 
  POLOHA VIDEO TOUR REZERVACE
   
 
/italiano/prenota
 

Verisign
POLOHA...

Con l'aereoZ letiště následujte směrovky „centro“ nebo „bus turistici“, potom Viale Guidoni, jejíž název se později mění na Vilae Redi. Tato vás přivede křižovatku s Viale Belfiore. Na křižovatce se dejte vpravo. Pokračujte Viale Belfiore a u druhého semaforu odbočte vpravo na ulici Via delle Porte Nuove. Residenzi Giulia uvidíte po pravé straně pod číslem 19.

Con l'autoZ dálnice hledejte výjezd NORD a následujte směrovky „Centro“ nebo „Bus turistici“, které vás přivedou na Viale Guidoni, jejíž název se později mění na Vilae Redi. Tato vás přivede na křižovatku s Viale Belfiore. Na křižovatce se dejte vpravo. Pokračujte Viale Belfiore a u druhého semaforu odbočte vpravo na ulici Via delle Porte Nuove. Residenzi Giulia uvidíte po pravé straně pod číslem 19.

Con il treno Z nádraží

Vyjděte východem vpravo na Via Alamanni
Dejte se vlevo na Via Jacopo da Diacceto
Na konci Via Jacopo Da Diacceto odbočte vlevo na Viale Fratelli Rosselli
Na první křižovatce odbočte vpravo a najdete nás po levé straně na ulici. Via delle Porte Nuove pod číslem 19.

 

Residenza Giulia se nachází 10 minut pěšky od historického centra, kde můžete najít všechny slavné turistické atrakce a muzea, jakož i Pallazzo Congressi a Fortezza da Basso.
V blízkosti se nachází také letiště a nádraží. Po 10 minutách chůze opačným směrem můžete dojít do největšího parku ve Florencii: Parco delle Cascine.

 

 

 
 
Residenza Giulia
Via Porte Nuove 19 - 50100 Firenze | Tel. +39 055 3216646 | Cell. +39 335 336091 | E-mail giuliaresidenza@gmail.com
P.IVA 05668820482 :Sito disegnato e mantenuto da Fisheyes Ltd.